نرخ سایت به روز است.مدت زمان پردازش و ارسال سفارشات بین3تا5 روزکاری تحویل پست و کدرهگیری پیامک میشود نرخ سایت به روز است.مدت زمان پردازش و ارسال سفارشات بین3تا5 روزکاری تحویل پست و کدرهگیری پیامک میشود
با اطمینان فقط اصل بخرید ... میدونستید گارانتی 18 ماهه ما شرایط تعویض هم داره ! با اطمینان فقط اصل بخرید ... میدونستید گارانتی 18 ماهه ما شرایط تعویض هم داره !

قوانین و مقررات

مقررات فروشگاه اینترنتی ایران58

 ما در ایران58 موظف به رعایت قوانین زیر هستیم؛

 • کالایی مطابق با مشخصات فنی، گارانتی و رنگ درج شده در سایت که شما آن را انتخاب کرده و سفارش داده‌اید، برای شما ارسال خواهیم کرد.
 • تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.
 • پیامک کدپیگیری پستی  سفارشات بعد از ثبت خرید، بین 3 تا 5 روز کاری روی شماره درج شده کاربر بصورت پیامک ارسال  و در پنل کاربری خریدار نیز قابل مشاهده است .
 • بعد از پیامک کد 24 رقمی ، رهگیری سفارش فقط از طریق سامانه پست پیشتاز خواهد بود و هر گونه پیگیری کاربر بعد از کد رهگیری در مورد زمان تحویل یا تاخیر در زمان تحویل توسط پست از اختیارات فروشگاه خارج است .( زمان تحویل به مشتری بین 3 تا 7 روز یا بیشتر بعد از کد رهگیری 24 رقمی خواهد بود )
 • فروشگاه ایران58 به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در مکان تعیین شده در سایت، تحویل دهد. (در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده محترم در مکان تعیین شده، هزینه‌های مربوط به ارسال مجدد به عهده ایشان خواهد بود و باید به فروشگاه پرداخت شود.)
 • همه کالاهای غیر وکیوم شرکتی زیر دوربین بازمیشود و بعد چک  و تست شدن و سالم بودن موتور و بدنه مجدد بسته بندی میشود . در صورت اعلام خریدار به ارسال بدون چک تمام عواقب بر عهده خریدار است و کالا قابلیت مرجوعی و ضمانت سلامت ندارد.
 • اگر کالایی دارای اشکال فنی باشد و تحت شرایط ضمانت هفت روزه ایران58 قرار گرفته باشد، پس از برگشت آن به فروشگاه ایران58، مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان خبره و مجرب ایران58 ،فقط  وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب ایشان عودت داده می‌شود و کالای تعویض نمیشود. در صورت تشخیص صدمه دیدگی یا خرابی بر اثر اشتباه انسانی و طرز باز کردن یا استفاده نادرست باشد کالا پرداخت مجدد هزینه توسط خریدار به ایشان عودت داده خواهد شد .
 • بعد از ارسال کد رهگیری پستی ، خریدار فقط باید از طرف پست پیگیری دریافت سفارش را داشته باشد.
 • در صورتی كه به دلیل هرگونه كار نرم‌افزاری یا تغییر شرایط محصول، نقصی برای كالای خریداری شده به وجود آید، فروشگاه اینترنتی ایران58 از پس گرفتن آن كالا معذور است. جهت اطلاعات بیشتر رویه بازگرداندن کالا را مطالعه فرمایید.
 • در فروشگاه اینترنتی ایران58، قیمت‌ها جهت تنظیم بازار، در پایین‌ترین مقدار ممکن قرار دارند. امکان خرید عمده برای همکاران با هماهنگی و دریافت کد یا بن تخفیف وجود دارد.
 • گاهی به دلایل خارج از اراده و کنترلِ فروشگاه ایران58، مانند عدم توانایی تحویل کالا در موعد مقرر، عدم توانایی ارسال توسط تامین‌کننده، عدم توانایی تامین کالا توسط تامین‌کننده یا درج قیمت اشتباه توسط ایشان، سفارش رد می‌شود و اگر پرداخت توسط خریدار انجام شده باشد، وجه پرداختی به ایشان برگشت داده می‌شود. اگر پرداخت در محل انتخاب شده باشد، تنها سفارش توسط سایت رد می شود.

 

شرایط و وظایفی که خریدار محترم موظف به رعایت است:

 • همراه و خریدار گرامی ایران58 ، عکس محصول قرار داده شده در سایت، صرفا جهت آشنایی شما با نوع محصول است و با کالای ارسال شده برای ممکن است متفاوت باشد ؛ بنابراین توضیحات محصول را با دقت بیشتری مطالعه کنید.
 • شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی مانند تفاوت در مشخصات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری یا محتویات جعبه کالا، در بازار عرضه کنند. چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا در وبسایت ایران58 قید نشده، لازم است خریدار گرامی در زمان سفارش و اضافه کردن آن کالا به سبد خرید، سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی ایران58 کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.
 • اگر پس از ثبت سفارش و قبل از مرحله ارسال کالا توسط فروشگاه ایران58، تصمیم به تغییر آدرسِ تعیین شده در سایت و محل تحویل کالا داشتید، فقط در صورت تماس با پشتیبانی این امکان وجود خواهد داشت و از طریق سایت این امکان پیش‌بینی نشده است.
 • پس از مرحله ارسال کالا، به هیچ وجه امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد داشت و در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده محترم در مکان تعیین شده، هزینه‌های مربوط به ارسال مجدد به عهده ایشان خواهد بود و باید به فروشگاه پرداخت شود.
 • خریدار متعهد است که در صورت انتخاب پرداخت نقدی، مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا از طریق دستگاه کارتخوان که توسط پست جمهوری اسلامی ایران ارائه شده، بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه، فروشگاه ایران58 حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.توجه داشته باشید که پرداخت در محل شامل هزینه 20 تا 50 هزار تومانی بابت ضمانت دریافت است و درصورت برگشت کالا این مبلغ برگشت داده نخواهد شد.
 • هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش است تا در صورت ایجاد نقص در بسته یا محتوای آن در اثر حمل یا هر نوع مغایرت، آن را در حضور همکار کالارسان یا مامور شرکت حمل و نقل به صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید. مراتب حداکثر باید ظرف 24 ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود تا ایران58 بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد. در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری، متاسفانه ایران58 مسئولیتی در قبال آن نمی‌پذیرد.
 • انصراف از خرید فقط در حالی امکان دارد که به هیچ عنوان کالا باز نشده و در صورت باز شدن کالا به دلیل پسند نکردن یا تغییر آن با کالا دیگر به هیچ عنوان پذیرفته نخواهد بود و کالا قابلت مرجوعی ندارد.
 • خریدار موظف است هنگام باز کردن کالا از کارتن پستی ، و تا زمان باز کردن کامل کالا از آن فیلم گرفته و در صورت خرابی کالا ، فیلم کالا را به فروشگاه ارسال کند . در صورت عدم فیلم برداری و مشخص نشدن محصول فروشگاه ، عواقب آن بر عهده خریدار است.
 • در صورتی كه كالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از كارشناسان ایران58 بررسی یا تعمیر شود، فروشگاه ایران58، مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.
 • در صورت وجود اشکال ، خریدار موظف است برای عودت ، کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کند و با بیمه حمل فقط به آدرس فروشگاه ایران58 ارسال نماید ( در صورت ارسال روی آدرس ارسال شده روی بسته ها فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی ندارد ) . در صورت بسته‌بندی نامناسب، بیمه نبودن کالا و آسیب رسیدن به آن در حین حمل و یا کم بود یا تغییر ظاهر وسایل همراه کالا و کارتن و متعلقات ، مسئولیت آن بر عهده خریدار است.( لطفا رویه بازگشت کالا را بطور کامل مطالعه کنید )
 • امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده، وجود دارد و ایران58 از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.
 • تایید و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت ایران58 می‌باشد.

فروش عمده:

هیچ گونه فروش عمده و همکاری نداریم و فقط از طریق سایت میتوانید اقدام به خرید نمایید.