نرخ سایت به روز است.مدت زمان پردازش و ارسال به ترتیب اولویت ثبت تحویل پست و کدرهگیری پیامک میشود نرخ سایت به روز است.مدت زمان پردازش و ارسال به ترتیب اولویت ثبت تحویل پست و کدرهگیری پیامک میشود
با اطمینان فقط اصل بخرید ... میدونستید گارانتی 18 ماهه ما شرایط تعویض هم داره ! با اطمینان فقط اصل بخرید ... میدونستید گارانتی 18 ماهه ما شرایط تعویض هم داره !

رویه های بازگرداندن کالا

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

خریدار موظف است هنگام باز کردن کالا از کارتن پستی ، و تا زمان باز کردن کامل کالا از آن فیلم گرفته و در صورت خرابی کالا ، فیلم کالا را به فروشگاه ارسال کند . در صورت عدم فیلم برداری و مشخص نشدن محصول فروشگاه ، عواقب آن بر عهده خریدار است.

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد;

اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا  24  ساعت پس از دریافت کالا، به کارشناسان سایت اطلاع داده شود.
لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
استفاده از این سرویس تنها در صورتی ممکن است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ایران 58 بازگردانده شود.
برچسب‌زدن  و یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه‌اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.


اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد;

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش ایران58 اطلاع داده شود.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ایران58 بازگردانده شود.

ضمانت 7 روزه سلامت فنی کالا نیز برای کلیه محصولات سایت وجود دارید و در صورت مشکل فنی شرکتی قابل تعویض میباشد . در صورت مرجوعی بدون همانگی ، دارا نبودن شرایط برگشت کالا ( مثل استفاده اشتباه و نا صحیح و ...) و همینطور منطبق نبودن شماره سریال های کالاها برگشتی با ثبت شده در سیستم ایران58 ، عواقب آن از جمله هزینه برگشت کالا بر عهده خریدار میباشد.

- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن،  امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. همچنین تا زمان رسیدن کالا مرجوعی و چک کردن آن توسط کارشناسان وجه برگشت داده نخواهد شد . 

دقت کنید که کالای برگشتی با بسته بندی کامل و ایمن به همراه تمامی وسایل موجود در جعبه اصلی ارسال شود .در صورت بسته بندی نامناسب برای برگشت کالا که باعث صدمه یا شکستگی کالا شود یا کم بودن یا خرابی قطعات و وسایل همراه آن شود بخش کارشناسی سایت خسارت وارده را برآورد کرده و اعلام مینماید ودرصورت عدم پرداخت از سوی خریدار  هیچ گونه وجهی به خریدار برگشت داده نخواهد شد و هزینه برگشت کالا نیز به عهده خریدار است و بعد از پرداخت کالا مجدد ارسال خواهد شد.

آدرس پستی بازگرداندن کالا :

استان بوشهر ، بندر گناوه ، بین چهارراه پاسداران و طالقانی ، کوچه پاسداران 18، پلاک 1

خانم یا آقای موسوی

تماس : 09177009320

در صورتی که کالا روی آدرس زده شده روی بسته دریافتی بازگشت داده شود تمامی عواقب آن بر عهده خریدار میباشد.

نکته مهم : اکثر کالاهای ارسالی بیمه شده هستند و در موقع تحویل از مامور پست حتما کالا رو چک و سپس امضا (این امضا به منزله تایید دریافت و بدون مشکل از طرف شما میباشد) و تحویل بگیرید ، درصورت شکستی یا خرابی کالا در حمل نقل پست و تحویل گرفتن مشتری بدون چک کردن و باز کردن آن جلوی مامور پستی کالا از گارانتی سلامت خارج خواهد شد .