نرخ سایت به روز است.مدت زمان پردازش و ارسال به ترتیب اولویت ثبت تحویل پست و کدرهگیری پیامک میشود نرخ سایت به روز است.مدت زمان پردازش و ارسال به ترتیب اولویت ثبت تحویل پست و کدرهگیری پیامک میشود
با اطمینان فقط اصل بخرید ... میدونستید گارانتی 18 ماهه ما شرایط تعویض هم داره ! با اطمینان فقط اصل بخرید ... میدونستید گارانتی 18 ماهه ما شرایط تعویض هم داره !

گارانتی


در حال حاضر کلیه کالاهای برقی خانگی سایت قابلیت خرید با گارنتی معتبر 18 ماهه میباشند .

گارانتی کالاهای بزرگ لوازم خانگی مثل تلویزیون ، یخچال و ... بین 18 تا 24 ماه است که باید حتما توسط کارشناسان فنی شرکت گارانتی کننده باز و نصب شود


ضمانت 7 روزه سلامت فنی کالا نیز برای کلیه محصولات سایت وجود دارید و در صورت مشکل فنی شرکتی بنابر تصمیم ایران58 مبلغ به حساب کاربر برگشت داده میشود. در صورت مرجوعی بدون هماهنگی ، دارا نبودن شرایط برگشت کالا ( مثل استفاده اشتباه و ناصحیح و ...) و همینطور منطبق نبودن شماره سریال های کالاها برگشتی با ثبت شده در سیستم ایران58 ، عواقب آن از جمله هزینه برگشت کالا بر عهده خریدار میباشد.


اکثر کالاها دارای بیمه شکستی پستی میباشد و خریدار موظف به باز کردن کالا در حضور مامور پست است و میبایست در صور شکستگی از تحویل آن خودداری کند ، در صورت تحویل گرفتن بدون چک کردن ،ایران58 هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.


دقت داشته باشید کلیه برندها معتبر بصورت اصل و دارای ضمانت اصالت یک هفته ای میباشند مثل فیلیپس ، کنوود ، تفال ، بوش و ... سعی شده به هیچ عنوان کالای درجه دو از برندهای معتبر حتی مشابه با شکل و کیفیت اصل در سایت قرار داده نشود تا با خیال آسوده جنس اصل را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم .


(توجه داشته باشید خرید های عمده هیچ گونه گارانتی و تعویض یا مرجوعی ندارد)